Kulturalna blondynka

Koncert Pawbeatsa

PAWBEATS OUT – KONCERT PREMIEROWY W TORUNIU

Piątek trzynastego. Godzina 19. Aula UMK. Pierwszy raz widzę i słyszę zespół Luxtorpeda, #wow. Mocne teksty utworów, energia muzyków i charyzma wokalisty – MOCNO NIEŹLE. Ich wiara, siła, męstwo… Oh God! Ta pociągająca, męska dzikość to jednak nie mit, oni jeszcze istnieją 😀 Załapałam się na cały koncert, #szczęściara ze mnie!


#PAWBEATS OUT
KONCERT PREMIEROWY

Moimi ulubiencami wieczoru zostali: Marcin Pawłowski, KęKę i Te- Tris (chyba wszyscy pokochali jego flow i freestyle). Ale… to, co zrobił z publicznością pod koniec koncertu, powinien zrobić przynajmniej w jego połowie 😀 Jak ja się męczyłam siedząc… JAK MOŻNA na koncercie siedzieć?! #smutek Ale też jakoś tak głupio stać, kiedy wszyscy inni na widowni grzeją krzesła. DZIĘKUJĘ, że to się zmieniło.

A jeśli chodzi o Marcina Pawłowskiego…

Kurczę, jaki fajny typ. I tak cholernie utalentowany – serio, naprawdę dobry koncert. Słyszeliście kiedyś jak brzmi gra na T drumie (Triangle drum)? Przepięknie. A teraz wyobraźcie sobie połączenie klimatycznych aranżacji z rapem. Magia.

Na scenie wystąpili, m.in.: XXANAXX, ZEUS, KęKę, Robert Cichy, Natalia Grosiak, Buslav, Marcelina

“-Jest to takie święto dla tych ludzi i dla mnie, którzy lubią cały zestaw płyt nad którymi pracowałem”.

“[…] Ja w ogóle bardzo często jestem w stanie takiej frustracji, takiego doła, kiedy myślę że kiedy jestem w tym stanie to nie powinienem w ogóle tworzyć i tego nie robię, i na przykład od trzech lat nie ma mnie w ogóle na płytach rapowych, ja to z dnia na dzień po prostu przerwałem” – więcej o Pawbeatsie posłuchacie w wywiadzie na YT [kliknij]. Intrygująca postać kompozytoraproducenta, multiinstrumentalisty…

DZIĘKUJĘ, NIE KŁAMALI 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish