młoda dziewczyna leży na łóżku widać otwarte oko i brew
GDZIE W TORUNIU...

Gdzie w Toruniu wykonać architekturę brwi?

Architektura brwi była pierwszą usługą związaną z brwiami, na jaką się zdecydowałam. Mam dość delikatne rysy twarzy i po prostu zawsze się bałam, że przyciemnione brwi nie będą mi pasować. Regulację wykonywałam sama, a wosk do brwi zwykle wystarczał, żeby nadać mojej oprawie oczu nieco wyraźniejszy look. Decyzja o zrobieniu „czegoś” dojrzewała we mnie powoli…

Architektura brwi

Najpierw przyglądałam się efektom różnych zabiegów, o których wspominały właścicielki obserwowanych przeze mnie kont na Instagramie. Później zainteresowałam się ofertą poszczególnych salonów kosmetycznych w Toruniu i tak trafiłam na profil Studio Bosco. W wyróżnionych relacjach mogłam podejrzeć, jak wyglądają poszczególne usługi z zakresu Brow Bar, zapoznać się z cennikiem i na spokojnie zdecydować, czego chcę. Uznałam, że na laminację jeszcze nie czuję się gotowa, za to architektura brwi brzmiała wg mnie przekonująco. Poprawienie kształtu łuku brwiowego, wzmocnienie i wypełnienie brwi – wykonywane w ramach usługi wydało mi się dość atrakcyjne i nieinwazyjne jak na pierwszy raz. Postanowiłam zaryzykować :]

Studio Bosco w Toruniu

Do tej pory kojarzyłam Studio Bosco z zachwycającego wnętrza, które nieraz udało mi się podejrzeć przez przeszklone ściany od ul. Grudziądzkiej. Zabieg architektury brwi był więc dla mnie pierwszą okazją do poznania tego miejsca od środka. Wrażenia? Od wejścia „wow”! Wystrój salonu bardzo przypadł mi do gustu, bo jako osoba szczególnie wyczulona na bodźce, najlepiej czuję się w spokojnych, stonowanych przestrzeniach, z dala od zgiełku. Pozytywne odczucia dodatkowo spotęgowały akcenty roślinne.

Jak wyglądał zabieg?

Przede wszystkim muszę pochwalić Studio Bosco za indywidualne podejście do klienta. Jestem przekonana, że szczegółowy wywiad poprzedzający zabieg miał duże znaczenie przy wykonaniu usługi. Przychodząc do salonu byłam nastawiona na regulację brwi metodą nitkowania, jak również przyciemnianie henną. Kosmetyczka wykonująca zabieg po zapoznaniu się z moją cerą, doradziła mi jednak, aby usunąć zbędne włoski pincetą i zastosować farbkę zamiast henny. Czy to rozwiązanie jest mniej trwałe? Niekoniecznie. To indywidualna kwestia, gdzie dużo zależy od podatności na poszczególne składniki, także zobaczymy. Efekt może się utrzymywać od tygodnia do miesiąca.

Architektura brwi to zabieg bezbolesny, z wyjątkiem momentu regulacji, ale to raczej wiadome. Pozostałe czynności wykonywane przy brwiach były dla mnie bardzo przyjemne i relaksujące. Ustaliłyśmy, że włoski mają zostać minimalnie przyciemnione, żeby efekt był jak najbardziej naturalny, także byłam spokojna. Generalnie nie mam żadnych zastrzeżeń co do wykonania usługi. Miło spędziłam czas, wypiłam kawkę i wyszłam z subtelnie podkreślonymi brwiami, w których bardzo się sobie podobam.

Jeśli więc zastanawiasz się nad wykonaniem zabiegu, który nada Twojemu spojrzeniu wyrazistości, myślę, że architektura brwi może być tym, czego szukasz :] Koszt usługi wynosi 100 zł. Ja jestem zadowolona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.